HomeContact

Contact

Nume

Email

Telefon

Mesaj

Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud-Vest Oltenia

Marilena Bogheanu
Director General

Aleea Teatrului nr.1, Craiova, 200402
tel: 0251.411869, 0251.414904, 0251.418240, 0351.403900
fax: 0351.463.966 0351.463967
office@adroltenia.ro
Program de lucru: luni – vineri, 08:30 – 16:30

Persoane de contact:

Compartiment Comunicare, Informare, Promovare POR; Simona Covrescu- Sef Compartiment
simona.covrescu@adroltenia.ro

Directia Juridica si Resurse Umane; Lavinia Cretu- Director
lavinia.cretu@adroltenia.ro

Departament Resurse Umane, Parteneriate si Marketing Regional; Cristina Mihalschi- Sef Departament
cristina.mihalschi@adroltenia.ro

Organism Intermediar pentru POR; Monica Botea- Sef OI
monica.botea@adroltenia.ro

Departament Monitorizare si Verificare Proiecte POR; Dorian Delureanu- Sef Departament
dorian.delureanu@adroltenia.ro

Departament Evaluare, Selectie, Contractare si Asistenta Tehnica POR; Catalin Catana- Sef Departament
catalin.catana@adroltenia.ro

Compartiment Contractare POR; Mona Cirstea- Sef Compartiment
mona.cirstea@adroltenia.ro

Compartiment Evaluare, Selectie POR; Catalin Cioboata – Sef Compartiment
catalin.cioboata@adroltenia.ro

Compartiment Verificare Financiara Proiecte POR; Amelia Neata- Sef Compartiment
amelia.neata@ adroltenia.ro

Compartiment Verificare Tehnica si Monitorizare Proiecte POR; Ovidiu Balan- Sef Compartiment
ovidiu.balan@ adroltenia.ro

Compartiment Asistenta Tehnica POR; Cristina Predescu- Sef Compartiment
cristina.predescu@adroltenia.ro

Directia Politici Regionale si Comunicare; Marilena Alecu – Director
marilena.alecu@adroltenia.ro

Compartiment Programare Regionala si Monitorizare POR; Magda Lungu- Sef Compartiment
magda.lungu@adroltenia.ro

Compartiment Sprijin Dezvoltare Urbana-Carmen Visan- Sef Compartiment
carmen.visan@adroltenia.ro

Departament Verificare Proiecte Ex-Post; Ionut Birca- Sef Departament
ionut.birca@adroltenia.ro

Compartiment Monitorizare Ex – Post Proiecte; Gabriel Burada- Sef Compartiment
gabriel.burada@adroltenia.ro

Compartimentul Monitorizare Ex-Post Programe PHARE si Guvernamentale; Sorin Cosmulescu- Sef Compartiment
sorin.cosmulescu@adroltenia.ro

Compartimentul Monitorizare Ex-Post Proiecte si Asistenta Tehnica POSCCE; Dan Ilie – Sef Compartiment
dan.ilie@adroltenia.ro

Directia Economica; Marilena Capatina – Director
marilena.capatina@adroltenia.ro

Departament Financiar, Contabilitate, Buget; Ionut Motoi – Sef Departament
ionut.motoi@adroltenia.ro

Departament CFP si Achizitii Publice; Viorela Predescu – Sef Departament
viorela.dan@adroltenia.ro

Compartiment Marketing Regional; Mihaela Sas- Sef Compartiment
mihaela.lupancescu@adroltenia.ro

Compartiment Audit Intern; Daniela Buleandra- Sef Departament
daniela.buleandra@adroltenia.ro

Compartiment IT; Cosmin Voicila – Sef Compartiment
cosmin.voicila@adroltenia.ro

Compartiment Administrativ; Andra Oana – Sef Compartiment
andra.ploscaru@adroltenia.ro